3. Bilogora trail Vuk pobjednik na 18,9 km

Benyamin Vuk pobjednik na stazi Srna dužine 19,9 km

U subotu 23.09.2023. članovi Atletskog kluba nastupili su na 3. Bilogora trailu koji je ponudio tri staze od kojih je najkraća bila dužine 7 km sa nazivom Vjeverica, staza Srna od 18,9 km i najduža staza Veprić dužine 27,2 km a naših atletičara bilo je na sve tri staze.

Najdužu utrku Veprić istrčali su Matija Antolaš koji je u kategoriji M40 zauzeo 6. mjesto i Danijel Martinčić koji je u istoj kategoriji zauzeo 7. mjesto.

Srednju stazu Srna, Benyamin Vuk je istrčao u najbržem vremenu za 1:31:16 te u cilj ušao kao pobjednik., dok je  Marina Matota zauzela 20. mjesto u sveukupnom poretku žena.

Utrku od 7 km istrčali su Mia Vuk koja je u kategoriji ŽS zauzela 4. mjesto, Tara Rušak koja je u istoj kategoriji bila deseta, Zdravko Ljubić koji je u kategoriji M50+ osvojio 3. mjesto i Sonja Rušak koja je u kategoriji Ž50+ bila četvrta.